• Firma F.H.U.

O nas

Co nas wyróżnia?

Historia naszej firmy jest interesująca, początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą materiałów budowlanych, posiadając  jedną siedzibę w Kraśniku. W maju 2007 roku został uruchomiony kolejny punkt sprzedaży w Sandomierzu, który stał się siedzibą główną firmy. Od początku zajmowaliśmy się rozwojem firmy oraz budowaniem dobrego wizerunku poprzez zachowanie wysokiej jakości świadczonych usług.

Obecnie firma posiada dobrze prosperujące placówki handlowe i współpracuje z około 20 firmami świadczącymi usługi montażu pokryć dachowych. F.H.U. „ZAJĄC” jest jedną z najbardziej liczących się firm w branży budowlanej w regionie, wielokrotnie nagradzana i doceniana przez producentów. Firma z sukcesami rozszerza swoją działalność wprowadzając różnorodne nowinki technologiczne.

Z czystym sumieniem i obiektywnie rzecz biorąc, możemy zagwarantować Państwu bezkonkurencyjną jakość wykonywanych przez nas usług. Jeśli chcą Państwo uzyskać 100% satysfakcji, wybór naszej firmy to doskonała decyzja.

Zapewniamy:

  • najwyższą jakość wykonywanych usług,
  • profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta,

Zadowolony Klient to wizytówka naszej firmy – dlatego zachęcamy do dołączenia do już szerokiego grona naszych usatysfakcjonowanych Klientów.

Zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz skontaktowania się z nami w celu rozwiania wszelkich wątpliwości.

 

 

Realizacja - blachodachówka Eska

Realizacja - blachodachówka HUSARIA